Nam Salan Analist, Bu 2 Altcoin İçin Yükseliş Hedeflerini Açıkladı!

Federal Reserve’in faiz artışlarının bittiği ve olası pivota ilişkin sinyalleri risk varlıklarında yükselişi ateşledi. Bunun ardından lider kripto Bitcoin, yeniden kuzey yörüngesine girdi. Bazı altcoin’ler olağanüstü performans sergiledi. Bu gelişmelerin ortasında tahminleriyle piyasanın yakından tanıdığı bir kripto para analisti, piyasanın ‘dipten al’ aşamasında olduğunu söylüyor. Bunun yanında analist, Bitcoin ve potansiyeli yüksek 2 altcoin için görünümünü güncelliyor.

Bitcoin ve altcoin’ler için dipten alım aşamasındayız!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, boğalar kış uykusundan uyanıyor. Lider kripto Bitcoin, yükseliş yörüngesine otururken, altcoin’ler hakimiyetlerini artırmaya hazırlanıyor. Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, BTC ve altcoin piyasalarının şu anda “dip seviyeyi satın al” aşamasında olduğunu söylüyor. Analiste göre, son rallilere rağmen kripto piyasaları hala büyük ölçüde değerinin altında. Bu arada analist, BTC’nin şimdilik mevcut aralığında kalacağını tahmin ediyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Piyasanın bu aşamasında Altcoin ve Bitcoin için düşüşleri satın almak istiyorsunuz. Piyasa hala büyük ölçüde değerinin altında ve Ethereum önümüzdeki aylarda muhtemelen hız kazanacak. (…) Bitcoin bugün bazı aralıklara bağlı ticaret gösteriyor. Büyük olasılıkla bu bölgede sıkışıp kalacağımız anlamında hala nispeten karşılaştırılabilir. Ayrıca, altcoin düşüşleri hala alım için uygun.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu arada, BTC yazı sırasında, günlük bazda yaklaşık %1,5 kayıpla 41.905 dolardan işlem görüyordu.

Analist: LINK konsolidasyondan sonra 25 dolar yolcusu

Michaël van de Poppe, özellikle çok sevdiği altcoin olan Chainlink’e (LINK) bakıyor. Analist, oracle Blockchain’in şu anda konsolide olduğunu söylüyor. Ancak, LINK için oldukça yüksek bir hedef veriyor. Bu doğrultuda Van de Poppe, şu seviyeyi işaret ediyor:

Chainlink yeni zeminlerde çok sağlıklı bir konsolidasyona sahip. 12-13 dolar bölgelerini test edebilir. Ancak genel olarak bu, 25 dolara doğru devam etmeden önce konsolidasyondur.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu arada LINK yazı sırasında, günlük bazda %0,8 düşüşle 14,78 dolardan işlem görüyordu.

Lider altcoin için hedefte 3.400-3.800 dolar aralığı var

Michaël van de Poppe, son olarak lider altcoin Ethereum (ETH) bir göz atıyor. Analist, bir sonraki hamlesi ne olursa olsun lider akıllı sözleşme platformu için trendin yukarı yönlü olmaya devam ettiğini söylüyor. Bu bağlamda Van de Poppe, ETH için öngördüğü hedefi ve zamanlamayı paylaşıyor:

Ethereum 2.125 dolar seviyesinde pozitif bir destek ve direnç dönüşü yapıyor. Düzeltme yaparak 1.900 dolara inse bile, trend yukarı yönlü olmaya devam edecek. Böylece, Ethereum için bir sonraki direnç alanı 2024’ün ilk çeyreğinde 3.400-3.800 dolar arasında bulunacak.

Kaynak: Michaël van de Poppe

Bu arada, yazı sırasında ETH, günlük bazda %2 kayıpla 2.232 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir